Info

Otázky a odpovede

Radi by sme boli keby ste nám kamerovali našu svadbu, čo ďalej?
V prvom rade je potrebné aby ste ma kontaktovali cez kontaktný formulár, e-mailom: jakub.kusnir@gmail.com  alebo telefonicky: 0907 131 008 s Vašim dátumom svadby aby som Vám overil dostupnosť termínu. Poprípade si dohodnúť stretnutie, kde máte možnosť sa ma pýtať na čokoľvek čo Vás ešte zaujíma.

Je potrebné sa osobne stretnúť alebo stačí len komunikácia cez e-mail alebo telefonicky?
Osobné stretnutie je pre mňa skôr nevýhnutné, nakoľko sa bližšie spoznáme a tým opadne stres v samotný svadobný deň, čo za kameraman k Vám príde v svadobný deň a ako sa tváriť 🙂

Kde sídlite, boli by ste ochotný vycestovať aj ďalej?
Bývam v Sabinove ale stretnutia s mladomanželmi prebiehajú v obci Dubovica (okr. Sabinov) kde sa aj tvoria Vaše svadobné príbehy. Pôsobím najmä v Prešovskom kraji no nemáme problém vycestovať kdekoľvek či už na Slovensku alebo do zahraničia.

Ako dlho ste na svadbe?
Som k dispozícii od príprav (od cca 09:00 hod. – prípravy nevesty a ženícha), počas Vášho celého svadobného dňa až do (cca 02:00 po polnoci).

Hudbu do videa si vyberáme sami?
Áno, ale spolu sa dohodneme, kde bude ju najhodnejšie použiť. Poprípade Vám hudbu vyberiem, podľa toho aká bude vhodná k videu.

Ako dlho trvá výroba Vášho svadobného BD/DVD disku?
Postprodukcia je najnáročnejšia časť výroby. Hotové video dostanete do 4-12 týždňov.

Koľko kamier používate?
Štandardne používam pri svadobnom obrade dve až tri kamery.  Disponujem kompletnou kamerovou technikou od stabilizátorov po letecké zábery.

V akej kvalite odovzdávate video?
Na BluRay disku je to FullHD resp. HD rozlíšenie alebo na (externý HDD, usb kľúč), DVD disku v SD kvalite (720×576 pixelov, 16:9). Video potrebuje aj kvalitný zvuk a ten je zaznamenaný na niekoľko kanálový audio rekordér.

Robíte aj fotky?
Nie, bohužiaľ fotky nerobím, sústredíme a venujeme sa len videu ale poznáme veľa šikovných fotografov, na ktorých Vám môžem dať kontakt.

V prípade ďalších otázok ma kontaktujte 🙂